مهمترین اخبار | مهمترین اخبار و رویدادهای شرکت
منوی دسترسی سریع
درباره ما | معرفی شرکت ، سوابق ، اهداف و ...
سالیان درازی است که تجربه ایرانی با فن آوری روز دنیا در جهت تولید مصالح ساختمانی در هم آمیخته و ایران را به یک ملاک بی همتا در پیشه صنعت ساختمان تبدیل نموده است. گروه تولیدی وصنعتی رصد شن در سال 1380 در استان آذربایجانشرقی و شهرستان ویژه مراغه با اخذ مجوز از سازمان صنایع و معادن و با توجه به نیازهای توسعه و ساخت و ساز تاسیس شد.
در همان سال با نصب و راه اندازی ماشین آلات پیشرفته تولید شن و ماسه شروع به فعالیت نمود و بخش عمده ای از مصالح شهرستان ومنطقه را تامین کرد.
در سال 1388 واحد تولید بتون آماده تحت عنوان آرمان بتون رصد زیر نظر مهندسینمجرب افتتاح گردید، هدف ازاحداث این واحد تحت پوشش قراردادن شهرستان و شهرهای حومه آن بود
اکنون مفتخریم واحد تولید قطعات بتونی تحت عنوان کیان بتون رصد مطابق با استانداردهای جهانی تولید قطعات بتونی جهت تامین نیاز طرحهای سازندگی (کانالهای آبرسانی،پلهاو ...) پروژه های مبلمان شهری (محوطه سازی و کف سازی، پارکها و ...)، پروژه های مسکونی (بلوکهای سبک، جداول و سنگفرشهای پرسی سیمانی و... ) باماشین آلات مجهز به فناوری پیشرفته روز دنیا (خریداری شده از شرکت ارماک ترکیه پیشرو در تولید دستگاههای قطعات بتونی ) و پرسنل سخت کوش ایرانی آماده ایم تا باری از روی دوش هم میهنان گرامی برداریم.
نتیجه این تلاش چندین ساله گروه تولیـدی و صنعتی رصد شن اشتغال زایی بیش از40 نفر به صورت مستقیم وایجاد شغلهای مرتبط و همچنین بهینه سازی صنعت ساختمان و زیبا سازی مبلمان شهری و سهیم بودن در عرصه تولید کشور عزیزمان ایران می باشد.
>
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟